Recenze

Rádi bychom poděkovali celému týmu "Hostince u Balona"  za organizaci naší svatební hostiny. Domníváme se, že následující slova vyjadřují spokojenost s jejich prací nejenom naší - novomanželů, ale rovněž i všech svatebčanů. Od samého počátku probíhala komunikace mezi námi a zejména s paní majitelkou a p. provozním na profesionální úrovni. Měli snahu vyhovět všemu, co jsme si přáli a nabízeli radu a pomoc tam, kde jsme zaváhali. Společně jsme tak vytvořili svatební hostinu, se kterou jsme byli plně spokojeni, a na kterou budeme vždy s radostí vzpomínat. V samotný den oslavy bylo vše perfektně nachystáno, personál se nám neúnavně věnoval do pozdních nočních hodin. Zvláště kvitovaná všemi našimi hosty byla svíčková s karlovarskými knedlíky. Velkou předností tohoto nádherného podniku je,  že disponuje pohodlně a příjemně vybavenými apartmány. Rovněž dopoledne po oslavách jsme ocenili, že na nás personál nijak nespěchal a mohli jsme v klidu zabalit veškeré věci spjaté s předchozím dnem. V neposlední řadě se je potřeba zmínit i o velmi rozumné cenové kalkulaci, která byla - domníváme se - více jak přijatelná pro mnoho klientů (zde srovnáváme s jinými známými, kteří si např. organizovali takovou hostinu sami). V závěru bychom i rádi poděkovali paní květinářce, která pro tento hostinec dělá nádhernou a vkusnou květinovou výzdobu.
Tedy všem potencionálním zájemcům můžeme služby Hostince u Balona rozhodně doporučit a přejeme celému týmu hodně dobrého v jejich další práci.
Moc děkujeme a rádi se k Vám opět vrátíme.
Novomanželé Nesládkovi
 
Byli jsme zde ubytováni na dvě noci v květnu 2017 a od prvního do posledního momentu jsme byli nadšeni. Od příjemné a ochotné obsluhy počínaje, po krásný velký apartmán konče. Ten byl nově zrekonstruovaný, moderně a hlavně nadprůměrně zařízený, s citem pro detail. Jelikož bylo krásně, tak se nám z lodžie naskytl nerušený výhled na Lysou horu ;) A snídaně pro dva byla spíš pro čtyři, i se spoustou ovoce a zeleniny. Vůbec se nám odsaď nechtělo a věřím, že se sem vrátíme. Opravdu doporučuji všem
Radek Balík

Chutné pivo v rozmanité nabídce. Také tady dobře vaří. Klasické prostředí, které vytváří tu naši pravou českou hospodskou atmosféru. Obsluha je rychlá. Posledně tam byl trochu nepříjemný číšník, ale asi už toho měl za ten den dost. Jinak už tam s partou chodíme léta, protože to je osvědčený lokál.
Robert Ripper

Tento podnik je opravdu "hostinec jak má být". Dlouholetá tradice, perfektní jídlo (dochucené, dostatečně velké porce), super pivečko (mají vlastní pivovárek, takže je opravdu z čeho vybírat). Personál je super, přátelský, ochotný, nikdy nebyl s ničím problém. Interiér je v klasickém hostinském stylu, takže atmosféra úžasná. Vítají tady i psy, takže kdo máte po procházce sucho v krku, tento podnik je ideální zastávkou. V létě super posezení na zrenovované "zahrádce". Tento podnik mohu jen doporučit.
Lukáš Ševčík

Vše na velmi dobré úrovni, jídlo, pití, zvláště pivo- polotmavý speciál VENCA a jinak i pivo Hajcman. Jídlo velmi dobré, hezky na talíři upravené. Servírování na úrovni, proto ještě po jídle desert a káva. V letních měsících zahrádka a místo pro dětské hrátky. Prostředí velmi příjemné. Ceny ve střední kategorii. Parkoviště dostatečné. Doporučujeme.
Miroslav Zamazal

Neskutečně dobré pivo!! A k pivu i úžasné jídlo! Obsluha byla pozorná a velmi milá!!! Apartmány jsou velmi vkusně zařízené a co se tyče vybavení pokojů no klobouk dolu nic nechybí
Zdeňka Andrýsková

Dnes jsem ochutnal na Oktobeerfestu v Karolině, ostatně co jiného bych si jako Venca měl dát, a můžu říct, že takhle luxusní pivo jsem už hodně dlouho neměl ...
Václav Petržela

Dokonala obsluha, jidlo bylo...na to nemam slov: bylo tak vyborne, ze na to nejsou slova. Vrele doporucuji!!!!!
Dominika Baronová

- super prostředí
- možnost sedět jak uvnitř, tak venku
- venku velké vyžití pro dětské osazenstvo
- kuchyně je famózní (doporučuji vyzkoušet česnečku a žebra)
- perfektní pivo, vybere si opravdu každý - ochucená i neochucená, lehká i silná
- možnost parkování vedle restaurace + na nově přistaveném parkovišti
Pavel Kendzierski

Slezsky pivovarek. Dobra kuchyne. Prijemne posezeni a velmi dobra obsluha. Doporucuji jak na obed, tak vecer s partou na pivko.
Ladislav In

Výborné pivo a jidlo, příjemná obsluha. Hlavně velký výběr piva, které si sami vaří.
Jakub Ant


Dobrou hospodu aby člověk těžce hledal - tady je!
Hospodu znám ještě z doby, kdy byl výčep nalevo od vstupu - tam co je dnes banketka. Zakouřené smradlavé prostředí s kamny, každodenně zaplněné uslintanými štamgasty. Změna v devadesátých letech, kdy se původní sál stal hospodou udělal z tohoto podniku solidní zařízení, kde se dalo zajít i s rodinou na oběd. Rozdělení placu na různé části se ukázalo, jako nadčasové a současný vlastník naštěstí tento koncept zachoval. Ale nezachoval ten poněkud zastaralý jídelníček. To co se dá v současnosti U Balona sníst je skutečně na kulinářské výši. A k tomu je prostředí pořád hospodské, takže jestli chcete své zahraniční návštěvě ukázat, jak to u nás v hospodě vypadá a nechcete se stydět - U Balona je ta správná volba!
Ivan P


Poděkování. Děkuji moc za upravení objednávky na poslední chvíli a také za bezproblémový průběh celé akce. Všechno nám chutnalo, prostředí bylo příjemné a velmi milá a vstřícná obsluha.
S pozdravem Jana Konieczná

Dnes jsme byli na Valentýnské menu. Luxus. Jedním slovem luxus ! Výborná, krásná a milá servírka Zuzanka, chuťove delikátní a výborné jídlo - o pivu ani nemluvím. Dávám 6 hvězd z pěti !!
Kilmister Jack

Výborné Valentýské menu a skvělá obsluha od servírky Zuzky
Alexandra Jančová

Klasická hospoda, která si na nic nehraje, čisté prostředí, super atmosféra, přátelská obsluha, ale hlavně co je TOP je jejich pivo a jídlo! Neskutečný posun směrem nahoru za poslední měsíce. Tady je jistota, že vždycky dostanu své oblíbené jídlo tak jak má být. Je mě mrzí, že meníčka nemám šanci stihnout, protože jsou jen do 14h. Jinak ale palec hore!
Marek Ztráta

Výborné jídlo,super rychlá obsluha,vše čisté.Nadmíru jsme byli spokojeni
Dagmar Hruskova

Výborný podnik: milá obsluha přinese pořádnou českou žravku, kterou doplníte nejlepším dvanáctkou v kraji nebo jednou z nejlepších desítek v republice.
Jan Hrncarek

Myslím že hostinec někomu může vyznít spíš negativně,ale tady jde rozhodně o význam původní. Skvělé jídlo, atmosféra o obsluze nemluvě. Jako host si svou roli užijete a odcházet budete spokojení a s úsměvem.
Cashethan

Má to styl, má to atmosféru, má to skvělé pivo, má to kvalitní kuchyni, má to milou a vstřícnou obsluhu. Vezmete tam obchodního partnera, vezmete tam kámoše na pivo, vezmete tam holku...a vždycky to bude dobré řešení, které ocení každý z nich...Jen k tomu, abyste tam mohli vzít pejska, by to chtělo trochu víc vstřícnosti...navíc, když nejsou na zemi koberce a pejsánek poslušně podřimuje pod bytelnými stoly....nebo, že by tady lidi měli taky neposlušné pejsky?
Marek Síbrt

Příjemná neformální atmosféra, uvnitř trošku při více hostech trochu hluk ale není to tak že by jste si nepoklábosili. Obrovská venkovní zahrádka i s nějakým hřištěm pro děti. Výborné pivo (značný výběr) a vždy milá obsluha. Jídlo je chutné a porce velké.

Jedna s nejlepších hospod/restaurací s domácí kuchyní a pozor - vlastním pivem, které je skvělé. Doporučuji navštívit a ochutnat. Ceny lidové.
Martin C.


We slept their one night, apartment was really nice and their food... Just omg you have to try it, so worth it. Cheap amazing food and friendly service, I never go to same place 2 but already had 2 dinner their and will go again. In havirov you don't need to eat anywhere else, this is the place.
MR WB

Dne 18.6. jsem zde oslavil svoje kulaté narozeniny a nic než chválu nemůžu napsat,bylo to perfektní,ochota a domluva s paní majitelkou perfektní,jídlo vynikající,pivečko samozřejmě také,banketka útulná,číšník pan Rosťa usměvavý,všechny přání ohledně oslavy okamžitě splněny,děkuji moc za krásně prožitou oslavu,moc si to cením
Ladislav Cholewik


KONTAKT

BALON PIVOVAR a hostinec
Selská 1329/43 Havířov

mobil: +420 601 550 001 (ubytování, akce)
Tel.: +420 596 810 914 (rezervace stolu, objednání jídla s sebou, soudky) 
info@ubalona.cz

 

Provozní doba:
Pondělí - ZAVŘENO (23. 10 . - 31. 3. 2024)
Úterý -  Čtvrtek 11:00 - 22:00
Pátek - Sobota 11:00 - 24:00
Neděle 11:00 - 21:00


Vaříme do 20:00 hodin, v pátky a soboty do 21:00 hodin

 

PŘIJÍMÁME

U nás lze platit:
 
  • Hotově
  • Stravenkami
  • PLN, Euro
  • Platebními kartami

Na čepu nebo zakoupíte v plechovkách a PET lahvích:
  • 12° MAJSTR světlý ležák
  • 10° BULAČ světlé pivo
  • 13° HAJCMAN polotmavý speciál
  • 12° BORŮVKA světlý ležák s příchutí borůvky
  • 14° FACHMAN IPA
  • NOVINKA: 12° ŠUPA APL

DALŠÍ INFORMACE