Reference

Rádi bychom poděkovali celému týmu "Hostince u Balona"  za organizaci naší svatební hostiny. Domníváme se, že následující slova vyjadřují spokojenost s jejich prací nejenom naší - novomanželů, ale rovněž i všech svatebčanů. Od samého počátku probíhala komunikace mezi námi a zejména s paní majitelkou a p. provozním na profesionální úrovni. Měli snahu vyhovět všemu, co jsme si přáli a nabízeli radu a pomoc tam, kde jsme zaváhali. Společně jsme tak vytvořili svatební hostinu, se kterou jsme byli plně spokojeni, a na kterou budeme vždy s radostí vzpomínat. V samotný den oslavy bylo vše perfektně nachystáno, personál se nám neúnavně věnoval do pozdních nočních hodin. Zvláště kvitovaná všemi našimi hosty byla svíčková s karlovarskými knedlíky. Velkou předností tohoto nádherného podniku je,  že disponuje pohodlně a příjemně vybavenými apartmány. Rovněž dopoledne po oslavách jsme ocenili, že na nás personál nijak nespěchal a mohli jsme v klidu zabalit veškeré věci spjaté s předchozím dnem. V neposlední řadě se je potřeba zmínit i o velmi rozumné cenové kalkulaci, která byla - domníváme se - více jak přijatelná pro mnoho klientů (zde srovnáváme s jinými známými, kteří si např. organizovali takovou hostinu sami). V závěru bychom i rádi poděkovali paní květinářce, která pro tento hostinec dělá nádhernou a vkusnou květinovou výzdobu.
Tedy všem potencionálním zájemcům můžeme služby Hostince u Balona rozhodně doporučit a přejeme celému týmu hodně dobrého v jejich další práci.
Moc děkujeme a rádi se k Vám opět vrátíme.
Novomanželé Nesládkovi
 
Byli jsme zde ubytováni na dvě noci v květnu 2017 a od prvního do posledního momentu jsme byli nadšeni. Od příjemné a ochotné obsluhy počínaje, po krásný velký apartmán konče. Ten byl nově zrekonstruovaný, moderně a hlavně nadprůměrně zařízený, s citem pro detail. Jelikož bylo krásně, tak se nám z lodžie naskytl nerušený výhled na Lysou horu ;) A snídaně pro dva byla spíš pro čtyři, i se spoustou ovoce a zeleniny. Vůbec se nám odsaď nechtělo a věřím, že se sem vrátíme. Opravdu doporučuji všem
Radek Balík

Chutné pivo v rozmanité nabídce. Také tady dobře vaří. Klasické prostředí, které vytváří tu naši pravou českou hospodskou atmosféru. Obsluha je rychlá. Posledně tam byl trochu nepříjemný číšník, ale asi už toho měl za ten den dost. Jinak už tam s partou chodíme léta, protože to je osvědčený lokál.
Robert Ripper

Tento podnik je opravdu "hostinec jak má být". Dlouholetá tradice, perfektní jídlo (dochucené, dostatečně velké porce), super pivečko (mají vlastní pivovárek, takže je opravdu z čeho vybírat). Personál je super, přátelský, ochotný, nikdy nebyl s ničím problém. Interiér je v klasickém hostinském stylu, takže atmosféra úžasná. Vítají tady i psy, takže kdo máte po procházce sucho v krku, tento podnik je ideální zastávkou. V létě super posezení na zrenovované "zahrádce". Tento podnik mohu jen doporučit.
Lukáš Ševčík

Vše na velmi dobré úrovni, jídlo, pití, zvláště pivo- polotmavý speciál VENCA a jinak i pivo Hajcman. Jídlo velmi dobré, hezky na talíři upravené. Servírování na úrovni, proto ještě po jídle desert a káva. V letních měsících zahrádka a místo pro dětské hrátky. Prostředí velmi příjemné. Ceny ve střední kategorii. Parkoviště dostatečné. Doporučujeme.
Miroslav Zamazal

Neskutečně dobré pivo!! A k pivu i úžasné jídlo! Obsluha byla pozorná a velmi milá!!! Apartmány jsou velmi vkusně zařízené a co se tyče vybavení pokojů no klobouk dolu nic nechybí
Zdeňka Andrýsková

Dnes jsem ochutnal na Oktobeerfestu v Karolině, ostatně co jiného bych si jako Venca měl dát, a můžu říct, že takhle luxusní pivo jsem už hodně dlouho neměl ...
Václav Petržela

Dokonala obsluha, jidlo bylo...na to nemam slov: bylo tak vyborne, ze na to nejsou slova. Vrele doporucuji!!!!!
Dominika Baronová

- super prostředí
- možnost sedět jak uvnitř, tak venku
- venku velké vyžití pro dětské osazenstvo
- kuchyně je famózní (doporučuji vyzkoušet česnečku a žebra)
- perfektní pivo, vybere si opravdu každý - ochucená i neochucená, lehká i silná
- možnost parkování vedle restaurace + na nově přistaveném parkovišti
Pavel Kendzierski
 


NABÍDKA MENU

Přepnout na mobilní verzi

KONTAKT

Hostinec U Balona
SLEZSKÝ PIVOVAR
Selská 1329/43 Havířov

Manažer: Dominik Kowala
mobil: +420 601 550 001

Tel.: +420 596 810 914

info(zavináč)ubalona.cz


 

PŘIJÍMÁME

U nás v hostinci lze platit
těmito způsoby:
  • Ticket Restaurant
  • Gastro Pass
  • Chèque Déjeune
  • Platební kartou
  • Peníze na ruku :)

DALŠÍ INFORMACE